Naši partneri:

Takí sme boli 2012

Ako tradične i začiatkom tohto roku si zaspomíname  na spoločne strávené chvíle v predchádzajúcom roku, v roku 2012.

Keď už píšem o tradícii tak tou sa stávajú novoročné výjazdy. Paria, docela slušná sa stretla, na parkovisku firmy PPC Team hneď po Silvestry 1.1.12013. Po krátkom gumovaní pod hradom Devín sme postolovali v gurmánskej reštaurácii neďaleko Bratislavy. S miestom a jedálnym lístkom sme boli natoľko spokojný, že sme dohodli konanie ďalšej VV práve na tomto mieste.

Valná hromada prebehla za bohatej účasti takmer všetkých členov, ich rodinných príslušníkov a priateľov klubu. Zvolili sme staronového predsedu, prebrali program činnosti a akcii na nasledujúci rok. Na programe bola aj degustácia miestnych steakov.

V roku 2013 sme si mohli užiť akcii požehnane, tak ako roky predchádzajúce. 1.Májový zraz, Tatra Relly, Letecký deň v Trenčíne, výstavu Old Timer v rakúskom Tullne, Traun, Piešťanské Zlaté Stuhy, 500 Km Slovenska a mnoho a mnoho ďalších. Nevynechali sme ani Bratislavský autosalón. 

Zachovali sme aj tradíciu „každý prvý piatok v mesiaci sezóny na parkovisku OC Danubia“, ktorú založil náš predseda a všetci ju poznáme pod menom Firdays US and Oldtimer Cars Meeting i keď ten správny názov podľa účastníkov a ich vozidiel, by už kludne mohlo byť „Stretnutie priateľov štyroch kolies“. Nevadí. Hlavne, že nám všetkým benzín vonia rovnako. 

Prečo neskúsiť niečo iné? Tento nápad dostal podpredseda klubu Peter „Šumo“ Šumichrat a zorganizoval, za výdatnej pomoci Pauly, zástupkyni nežného pohlavia v našom klube, nultý, ročník American Relly. Trasa naprieč vinnou juhomoravskou cestičkou bola zvolená bravúrne a tak o zábavu a stratené posádky nebola núdza. V tomto prípade vynikal člen nášho klubu Tiborko, ktorý najazdil dvakrát toľko kilometrov ako ostatný a tým pádom vlastne odjazdil dva ročníky v jednom. Dva dni boli nabité super programom. Poriadnesme si to užili. Každá zábava má však svoj koniec a tak sme aj my ukončili výlet na hotely Zochová Chata v Harmónii pri Modre.

Z ďalších akcii by som rád spomenul Slezký Zraz Mustangov, Jack Daniels Party a samozrejme 5-ty Zraz nášho klubu, ktorý sa konal na letisku Trenčín tak ako po minulé roky. Zrazu sa zúčastnili autá z Čiech, Moravy, Rakúska, Maďarska a Slovenska. Počasie nám tento krát prialo celý deň bol zorganizovaný na 100% za čo sa chcem organizátorom poďakovať. 

Vydaril sa aj záver sezóny, pre ktorý sme si tento krát zvolili nové miesto, prekrásny Zámeček na Severnej Morave, ktorého majiteľom je Roman z českého klubu GT40. Počasie bolo slnečné aj  napriek pokročilému dátumu. Moravská slivovica je dobrý „učiteľ tanca“ a tak sme to podaktorý riadne roztočili aj na tanečnom parkete. 

Čo dodať na záver? Hádam len veľa šťastných kilometrov do nadchádzajúceho roku v ktorom nás čaká mnoho spoločných akcii, mimo iného aj oslavy piateho výročia exzsistencie nášho spoločného Mustang klubu. 


E-shop Košík a objednávka

Novinky

Najbližšie výjazdy:

Žiadne akcie

Newsletter

    FUNHOUSE Rock Division ALLIANZ Power monsterenergy Rádio Express Veterán.sk gt40