Naši partneri:

Takí sme boli 2015

Máme za sebou rok 2015 ktorý bol v poradí už ôsmim rokom existencie Mustang Clubu Slovakia. Ani v tomto roku sme s našimi aktivitami nepoľavili a zúčastnili sa niekoľkých či už vlastných alebo iných akcii.

Do Nového Rocku sme vkročili  novoročným výjazdom 1.1.2015 a tento krát to bolo pekne na snehu. Krátky výjazd na hrad Devín sme zamenili za menší Bratislavský okruh.

Rok 2015 bol výnimočný aj tým, že bol prvý krát predstavený nový model 2015 vyrábaný špeciálne pre Európu. Bratislavskú premiéru sme si nenechali ujsť.

Počas letných mesiacov sme boli či už individuálne alebo vo väčších či menších skupinkách na tradičných letných akciách ako napríklad  Komárom, Hot Summer Nights a iných. Navštívili sme zraz v rakúskom Tullune, ale aj AMTS v maďarskej Budapešti. Mustangy hájili farby na vynikajúcej akcii Oldtimer Rally Tatry 2015.

V roku 2015 silené motory podporili slabé svaly a prijali sme pozvanie na charitatívnej akcii rovnomenného názvu.

Ako už býva zvykom, aj tento rok sme spravili Halloweenskú jazdu a tradične každý prvý piatok v mesiaci  American Fridays .

Na záver sezóny organizačne zabodoval Dalibor Baláž dvojdňovou akciou  na zámok Vigľáš. Krásne počasie, ešte krajšia príroda, výborná partia. Čo viac si priať na záver sezóny? Hádam, už len aby sa nám všetkým darilo aj v roku 2016 a aby sme sa opäť stretávali zdraví a spokojný na ďalších podobných akciách.

Gašpo

E-shop Košík a objednávka

Novinky

Najbližšie výjazdy:

Žiadne akcie

Newsletter

    FUNHOUSE Rock Division ALLIANZ Power monsterenergy Rádio Express Veterán.sk gt40